Neveřejný prodej

Již několik let se věnuji neveřejným prodejům realit a firem. Nabízíme nemovitostním fondům velkých mezinárodních bank, soukromým investorům, investičním skupinám i se zahraniční účastí a developerským skupinám. Těchto firem je několik desítek.

Pro koho je určeno

Pokud vlastníte například firmu, hotel, hostel, ubytovnu, bytový dům, zemědělské farmy či autosalon. Cokoli co by mohlo ohrozit tržby daného podniku či firmy se pak nabízí formou neveřejných zakázek.

Jako majitelé máte jistotu, že se informace o Vaší firmě či nemovitosti dostanou do rukou pouze reálným kupcům a ne Vaší konkurenci.

Předávání informací o Vaší nemovitosti či firmě pak probíhá formou např tzv zájmových dopisů, LOI či NDA. V Těchto dokumentech pak jsou obsaženy informace o kupujících, či poptávajících. V některých případech podepisujeme s poptávajícími i smlouvy o mlčenlivosti.

Přeci je jde o citlivé údaje, které předáváme a chceme aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost vašich firem.

Poptáváme Toto

Orná půda nebo TTP do 1000ha
Stavební pozemky na developerské projekty do 6 ks do 100 tis m2 kdekoli v ČR, idealně do 200 km od Prahy. Poptávajícími jsou stavební, developerské a investiční firmy z Prahy. Prosím nabídněte

Kontaktujte mě

Firmy

Poptáváme firmy které fungují, mají fungující management a např majitel nemá  nástupce. Jde o firmy s jakýmkoli výrobním programem ohledně kovových výrobků, vývoj i výroba.

Investor má představu firmu převzít a dále rozvíjet. Nechce ji pak po dílech rozprodat, ale naopak rozšířit a díky finančně silnému zázemí a dalším firmám, které kapitálově vlastní pak společně kooperovat i na zahraničních trzích

Velikost firmy – od 20 po 1000 zaměstnanců. Finance jsou k dispozici po právním a účetním auditu. Podmínka je, že majitel uvede jejich manažera do situace min 1 rok od prodeje. Majitel ale může i nadále zůstat v manažerské pozici.

Kontaktujte mě

Celá ČR a SK

Bytové domy – centra obce

Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc

Na tyto města máme celkem 14 stálých investorů, jak stavebních firem, tak investičních fondů i se zahraniční účastí a také několik investičních fondů velkých bankovních ústavů.

Kontaktujte mě

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout svou nemovitost, neváhejte mě kontaktovat.