Reference

HODNOCENÍ 10/10

“Služby p. Chládka a p. Mačudové jsou vysoce profesionální. Komunikace vynikající. Žiji v zahraničí, s prodejem domu jsem ale díky jejich nadstandardní pomoci vysoce překračující jejich povinnosti neměla žádné starosti. Moc moc děkuji, jejich služby doporučuji”

HODNOCENÍ 10/10

“Solidní a vstřícné jednání, přesné a srozumitelné informace a instrukce v průběhu celého řízení = nemusel jsem se o nic starat, co víc si v dnešní době přát!?”

HODNOCENÍ 8/10

“Vřelá komunikace, precizní inzerce včetně profi fotografií, profesionální organizace prohlídek. Velmi rychlý prodej nemovitosti za vysokou částku. Jediné co bych vytkla, že když se podpis kupních smluv protahoval, vázla celkem komunikace. Uvítala bych alespoň od asistentky průběžné info například do mailu. Že se prodej může protáhnout, je pochopitelné, nicméně průběžná informovanost je pro prodávajícího v tomto případě opravdu důležitá pro “klid duše” 🙂 Jinak mockrát děkujeme za vaše služby!”

HODNOCENÍ 10/10

“Pan Chládek vyřešil a zajistil vše kolem prodeje bytu v Ústí nad Orlicí, včetně předání. Vzhledem k tomu, že bydlím v Praze, byla to pro mě velká pomoc a jsem mu za to vděčná. Jeho služby hodnotím jako naprosto profesionální a současně vstřícné.”

HODNOCENÍ 10/10

“příjemné a profesionální jednání pana Chládka podpořené jeho odbornými znalostmi a praxí.”

HODNOCENÍ 10/10

“Nadstandardní spolupráce, vynikající přístup a skvělá komunikace. Byli jsme velmi spokojeni.”

HODNOCENÍ 10/10

“Naprosto super. Vše bylo nad mé očekávání.”

HODNOCENÍ 9/10

“aktivně spolupracoval,dodržel slovo i termíny”

HODNOCENÍ 10/10

“Dobrý den,pan Chládek i p. Mačudová jsou odborníci ve svém oboru,mohu jenom doporučit k využití jejich služeb.”

HODNOCENÍ 10/10

“Profesionalita, vstřícnost a schopnost komunikace jsou jeho přednostmi. Doporučuji :)”

HODNOCENÍ 10/10

“Vstřícný přístup, ochota a flexibilita.”

HODNOCENÍ 10/10

“Pan Chladek je spolehlivý, profesionální, příjemný. Prostě budu doporučovat kde to jen půjde . Maximální spokojenost . Vše proběhlo rychle a v pořádku. Malíškova”

HODNOCENÍ 10/10

“Vše dobré, šikula, jemom mohl dodržet min. cenu, to se mu nepovedlo a okradl nebohého staříka (mne). Zbavil mě starostí a břemene, za to mu patří dík. Slušné, korektní jednání. Pane Chládek “polepšete” se a moc děkuji. MVDr. Ivo Strauss”

HODNOCENÍ 9/10

“Oceňuji hlavně vstřícný přístup, příjemné, profesionální jednání a neobyčejnou ochotu. Celkově jsme s panem Chládkem byli nadmíru spokojeni.”

HODNOCENÍ 10/10

“profesionální, vstřícné, domluva platí, kreativita, “

HODNOCENÍ 9/10

“Veliká spokojenost! Profesionální přístup, kvalita, spolehlivost! Opravdu příjemné jednání. Rozhodně doporučuji společnost Remax, obzvláště její pobočku v Lanškrouně.”

HODNOCENÍ 10/10

“Naprostá spokojenost s přístupem a s vyřízením prodeje. Byli jsme velice spokojeni.”

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout svou nemovitost, neváhejte mě kontaktovat.