O mě

Jiří Chládek

Nabízím Vám jako ředitel kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti a to vše s lidským a osobním přístupem. Spolu s mým realitním týmem vyřídíme více zakázek a obsloužíme více klientů. Díky tomu mám, já jako makléř, čas se věnovat detailněji jednotlivým případům.

Za rok 2018 jsem se svým týmem umístil na 22 místě z 1300 makléřů RE/MAX ČR. Také jsem získal mezinárodní ocenění 100% CLUB a TOP CLUB Gold, kde je pouze 108 makléřů RE/MAX ČR

  • Hodnocení klientů 98% 98%

Aukce

Díky prodeji formou aukce jsem za rok 2017 a 2018 přinesl mým zákazníkům o 4,9 milionu více, než kolik byla jejich původní představa. Cca 70 mých prodejů ukončuji aukcí a to min. s udržením ceny nebo navýšením.  Pokud chcete získat ze své nemovitosti více než s Vaším makléřem, pak Vám rád vysvětlím, v čem je tajemství tohoto úspěchu.

Historie

Před vstupem do realit, které mne lákaly už od školy, jsem vlastnil prodejny sportovních potřeb s e-shopem a následně s manželkou prodejnu Vodafone zajišťující mobilní služby a servis i pro firemní zákazníky. Zde jsme se pohybovali od 9 do 12 místa ze 150 firem pracujících pro Vodafone ČR. Bylo těžké konkurovat ostatním prodejcům cenou. Soustředili jsme se tedy s manželkou na doprovodný servis pro naše zákazníky a díky tomu dosahovali zmíněných umístění.

5 let jsem vlastnil realitní kancelář RE/MAX Trend v Lanškrouně. Dařilo se nám postupně růst a  v roce 2018  jsme se umístili na  28 místě ze 130 kanceláří ČR. Pro lepší servis a větší cílení na zákazníka jsme se rozhodli spojit  s kanceláří RE/MAX Dynamic z Českých Budějovic. Díky spojení vznikla jedna z nejsilnějších kanceláří RE/MAX ČR. V pobočce v  Lanškrouně zastávám funkci ředitele kanceláře a spolupracuji s 11 kolegy.

Prodej realit mě baví stále více a jsem rád, že se mu nyní opět plně věnovat.

Naše zkušenosti s nadstandardním servisem našim zákazníkům jsme s manželkou a další členkou týmu Gabrielou Mačudovou využili i po vstupu do realit. Sázka na lidský přístup a slušné jednání se vyplatila.

Rád se s Vámi nezávazně potkám a popovídám si s Vámi o Vašich požadavcích na prodej či pronájem. Beru takové setkání jako fajn příležitost se seznámit a dozvědět se něco zajímavého.

Mé certifikáty a ocenění

Peňěžní dar 10 000 Kč

věnujeme na pomoc organizaci

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout svou nemovitost, neváhejte mě kontaktovat.